Home » Blog » Stapavond “Glow in the dark” – groep 2 en 3

Stapavond “Glow in the dark” – groep 2 en 3

STAPAVOND “Glow in the Dark”
Bij Café Ons Mam
Zaterdag 13 juni 2026

 

Stapavond "Glow in the dark"

Wat een topavondje!

Wat was het weer een heerlijk feestje vanavond! Bij binnenkomst zat de sfeer er meteen goed in. Iedereen kreeg zijn consumptiemunten waar een drankje voor bij de bar kon worden gehaald. Dankzij alle glowstaafjes veranderde de ruimte al snel in een zee van neonkleuren. Van lichtgevende brillen tot de meest creatieve accessoires: het zag er geweldig uit!

Het chipsbuffet werd de hele avond goed bezocht. Ondertussen stroomde de verzoeknummers binnen. Waar lekker op werd gedanst, of uit volle borst werd meegezongen. De sfeer was lekker ontspannen en de hele groep mengde zich gezellig door de ruimte:
Er werd hier en daar een kaartspelletjes gespeeld, lekker gekletst en gelachen en de de mooiste glow-creaties geknutseld. Gedurende de avond werden we ook nog getrakteerd op lekkere warme snacks.

De tijd vloog voorbij en voor we het wisten zat de avond er alweer op. Iedereen enorm bedankt voor alle gezelligheid, fijn dat jullie er waren. Tot de volgende keer.

 

 

Reacties

Plaats de eerste reactie

Nog meer nieuws

Ontmoetingsavond groep 3

15 september 2026

Ontmoetingsavond groep 3

Maandag 14 september 2026

Lees meer

City Escape Eindhoven

13 september 2026

City Escape Eindhoven groep 3

Zaterdag 12 september 2026

Lees meer

Avondje gourmetten

6 september 2026

Avondje gourmetten – groep 2

Zaterdag 5 september 2026

Lees meer